"AGAMA" ASG Team

Witaj na forum maniaków airsoftu Wolsztyn i okolice

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-01-23 19:38:51

Rudy
Airsofter
Skąd: Lwówek
Dołączył: 2018-01-23
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 45.0.2552.812

Witam

Witam wszystkich
Nazywam się Błażej, ale ludzie często mówią mi Rudy. Mieszkam kawałek od Lwówka w prawie szczerym polu, lat mam całe 18 i ponad pół, na forum trafiłem za sprawą Skrzypka, który podlinkował mi je przy okazji rozmowy. Z Airsoftem miałem styczność parę lat wcześniej na podwórkowych strzelankach z kumplami ale brak czasu i potrzeba funduszy zmusiły mnie do sprzedania repliki i posiadanego szpeju. Aktualnie biegam z lekko oszpeconym RK-02 z bebechami tak jak go chińczyk z fabryki wypuścił, pomieszanym mundurze z lumpa i podróbkach Jungle'ów od Mil-tec'a. Niestety z braku funduszy nie posiadam własnej ochrony wzroku więc przez pewien czas będę musiał w tej sprawie troszkę żerować na Skrzypku  [dblpt]angel[dblpt]
Chcę wrócić do Airsoftu na tyle na ile pozwolą mi finanse, ale mam nadzieję, że znajdę tutaj same przyjemne wrażenia i poznam ciekawych ludzi  [dblpt]mrgreen[dblpt]
Pozdrawiam serdecznie  [dblpt]zadowolony[dblpt]

Offline

#2 2018-01-23 21:29:24

Komandos
Serwisant ASG
Dołączył: 2015-05-22
Liczba postów: 659
AndroidChrome 63.0.3239.111

Odp: Witam

Witam i zapraszam na strzelanki [dblpt])


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                                                         Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
lamia - militarydictatorshiprp - jkvkms - sebass24pl - swiatmagii