"AGAMA" ASG Team

Witaj na forum maniaków airsoftu Wolsztyn i okolice

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-11-22 10:23:25

LazyDane
Airsofter
Skąd: Wolsztyn
Dołączył: 2015-05-26
Liczba postów: 90
UnknownFirefox 50.0

kontrolowane gry

Cześć,
Chciałbym zrobić dynamiczną strzelankę z kontrolą sędziego. Wyglądałoby to trochę jak gry sieciowe typu CS. Podkładanie bomby w wyznaczonym miejscu, przejmowanie punktów kontrolnych, tajnych dokumentów wroga, itp. Wszystko pod okiem sędziego z zegarkiem. Ze względu na duże wymagania wobec mapy, np. balans po obu stronach, żeby jedni nie mieli łatwiej, proszę o propozycje takich zbalansowanych miejscówek, np. Rostarzewo.

Chciałbym, byście wyrazili swoje zdanie, czy warto mi coś takiego organizować.

Wszelkie szczegóły dotyczące opisów trybów gry, zasad i całej rozgrywki napiszę w ciągu paru dni.

jesteś za

  1. tak
  2. nie
Ilość głosów: 5

Wyniki ankiety dostępne są wyłącznie dla zalogowanych użytkowników

Offline

#2 2016-11-22 14:43:23

Komandos
Serwisant ASG
Dołączył: 2015-05-22
Liczba postów: 659
Windows 7Firefox 50.0

Odp: kontrolowane gry

Jak najbardziej można by coś takiego zrobić. Jedyny problem jaki tutaj widzę, to znalezienie osoby która będzie chciała stać cały dzień ze stoperem [dblpt]P Kiedyś myślałem nad takim czymś, żeby pod flagą były 2 stopery i drużyna która zawiesza swoją flagę włącza też swój stoper, jeśli wróg zdobędzie flagę powiesza swoją, zatrzymuje stoper drużyny przeciwnej i włącza swój. Można też użyć np. zegara szachowego.
Jeżeli natomiast udałoby Ci się Ąży załatwić osobę do sędziowania to jak najbardziej można. Ja tam jestem otwarty na wszelkiego rodzaju urozmaicenia [dblpt])


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                                                         Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wybudujdom - cimmeria - jaworzynki - graphix - wpwt